Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sportovní doplňky » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Nejste štíhlá ? A co s tím?
Nejste štíhlá ? A co s tím?
Informace
Napiš nám
Jídlo je základ - ale záleží co jíte..

Správné stravování může výsledek cvičení jen podpořit, proto by si žena měla často uvědomovat co je pro ní zdravé a co naopak ne. Jedna věc také v České Republice přetrvává a to šetření na potravinách. Ano, peníze se dají ušetřit mnoha způsoby, ale šetřit  zrovna na vlastním zdraví, to určitě uznáte, že není správné . Pokud budete jíst zdravě, ale střídmě, určitě to vaší peněženku nezruinuje. Ovoce a zelenina jsou sice dosti drahé, ale nemyslíte, že to množství čokoládových oplatek a sladkého pečiva, které ženy tak s oblibou konzumují, není také zrovna nejlevnější a ještě nám nadělají pěknou paseku. Vzpomeňte si na ty večerní výčitky, když v duchu kalkulujete čímže jste se zase prohřešila vůči stravovacímu režimu.

Místo do cukrárny chvátejte do zeleniny a nakupte si vitamíny. Někteří lidé nemají v oblibě zeleninu, ale ovoce konzumuje každý. Vedle ovocného cukru obsahuje ovoce také vitamíny a vlákninu potřebnou pro správný trávící proces organismu, takže je pro nás přínosem narozdíl od sladkostí, které mají jen mnoho tuku a prázdné kalorie.

Ale aby vám to nebylo líto, slibuji, že v některém z dalších povídání se určitě zmíním i o sladkostech, které jsou přijatelným, malinkým prohřeškem a nenaruší tak racionální způsob stravování. Musíte si uvědomit kým jste a jaká jste. Vy nepotřebujete živořit o jedné mrkvičce a třech hráškách denně.

Miluje vás, váš protějšek? Tak proč mu neudělat radost. Místo nesmyslného nejedení si prostě stanovte pestrou škálu, zdraví prospěšných potravin, sbalte batůžek do fitcentra a vyrazte za budováním svého nového, sexy těla. Pokud budete mít dostatek vytrvalosti a nadšení výsledek je jistě zaručen. Držíme vám všichni v redakci palce.

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Jídlo je základ - ale záleží co jíte..   Jídlo je základ - ale záleží co jíte.. 
 Největší mýty v oblasti cvičení a výživy.   Největší mýty v oblasti cvičení a výživy. 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz