Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Jiří Semenec Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Ženy vědí, že je relaxace důležitá.
Ženy vědí, že je relaxace důležitá.
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
Buďte sexy i pod stromečkem!! Buďte sexy i pod stromečkem!!  Jiří Semenec  Víte co by mu udělalo radost, nebo co si vůbec přeje? Myslím si, že pokud Vám na něm opravdu záleží a milujete ho, nebude potřeba drahých dárků, ale jen pár maličkostí, okořeněných sexem. 
Co je pro vás motivací? Proč cvičit? Co je pro vás motivací? Proč cvičit?  Jiří Semenec  Možná to bude hlavně pro to, aby vaše tělo bylo nejen ve vašich očích žádoucí. Aby ladné křivky vašeho těla zdůrazňovaly pevné svaly, které nenarušují vaši ženskost, ale zároveň Vám dopřejí ten krásný pocit – být ve formě. 
Co muže naladí na sex? Co muže naladí na sex?  Jiří Semenec  Je toho docela hodně, určitě již víte, že některým mužům stačí malý náznak vašeho zájmu, ale trochu horší to může být s vaším stálým partnerem, i když zase máte tu výhodu, že jej více znáte.. 
Dáreček k sv. Valentýnu. Dáreček k sv. Valentýnu.  Jiří Semenec  Copak čekáte od své drahé polovičky k tomuto svátku zamilovaných ? Tady Vám přikládáme malý obrázek pro vaše potěšení. 
Hurá na hory ! Hurá na hory !  Jiří Semenec  Spěcháte na sjezdovky, pokryté vrstvou sněhu ? Ano zimní sporty jsou také krásné a nikdo mi nevymluví, že nemají svůj půvab, tedy pokud neprostojíte dvě hodiny ve frontě u vleku.. 
Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ? Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ?  Jiří Semenec  Možná to vypadá jako podivný dotaz, ale když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že není až tak od věci. Ono totiž není velkým problémem se s vypracovaným tělem dostat do modelingu, ale naopak je to horší.. Proto pokud chcete být modelkou, buďte i fitnesskou.. 
Chobotnice na talíři ? Chobotnice na talíři ?  Jiří Semenec  I chobotnice jdou jíst.. Já je sice nemám moc v lásce, ale partnerce chutnají.. 
Jak být při sportu sexy a nepřehnat to? Jak být při sportu sexy a nepřehnat to?  Jiří Semenec  Možná chcete zapůsobit na nějakého muže ve svém okolí, ale jak na to ? Je třeba si hlavně uvědomit, že je mnoho věcí, kterými můžete muže na sebe upozornit, ale je jich také mnoho, kterými můžete vše pokazit. 
Jak se vám líbila MISS 2002? Jak se vám líbila MISS 2002?  Jiří Semenec  Nejprve jsem se s partnerkou usadil u televize a rozhodně se nedohadoval, která je nejhezčí. Zprvu jsme moc fandili Lence Taussigové, ale jak nabývala cen i sebevědomí.. Přesto jsem byl rád, že se jí daří. Jen bylo vidět jaká nervozita tam je.. 
Jaké kalhotky jsou pro vás nejpříjemnější ? Jaké kalhotky jsou pro vás nejpříjemnější ?  Jiří Semenec  Pro každou z vás platí jistě jiná měřítka co se týká spodního prádla, zatímco v mladém věku si dívka nemůže moc vybírat, protože záleží na tom co se líbí její mamině. Později to je již plně na ní a ještě později i na jejím partnerovi a jak se blíží stáři, a křivky upadají zase jen na ní samotné.. 
Jaké spodní prádlo je na vás nejvíce sexy ? Jaké spodní prádlo je na vás nejvíce sexy ?  Jiří Semenec  Záleží v kterém se budete cítit nejvíce sexy, pak si myslím, že není problém o tomto přesvědčit i muže vedle vás.. Ale pravdou je, že některé kousky oděvu, jsou pro muže hodně provokativní.. 
Kapřík na víkend Kapřík na víkend  Jiří Semenec  Kapřík je dobrý nejen o vánočních svátcích, ale i jako sváteční objed o víkendu. 
Když jsou vánoce za námi.. Když jsou vánoce za námi..  Jiří Semenec  Nový rok před námi, asi také čekáte co hezkého nám přinese, snad to bude méně problémů, více pohody, štěstí i lásky. Alespoň minimálně tenhle raneček obalený štěstím Vám přeji.. 
Krevety Krevety  Jiří Semenec  Krevety jistě znáte a asi vám budou i chutnat.. 
Kuře, hlavně chutně - díl I Kuře, hlavně chutně - díl I  Jiří Semenec  Tři malé receptíky s kuřecím masem. 
Kuře, hlavně chutně - díl II Kuře, hlavně chutně - díl II  Jiří Semenec  Další 3 receptíky s kuřecím masem. 
Kuře, hlavně chutně - díl III Kuře, hlavně chutně - díl III  Jiří Semenec  Kuřecí maso na nudličky a jiné. 
Kuře, hlavně chutně - díl IV Kuře, hlavně chutně - díl IV  Jiří Semenec  Další receptíky, tentokráte kuřecí prsíčka. 
Kuře, hlavně chutně - díl V závěr Kuře, hlavně chutně - díl V závěr  Jiří Semenec  Nyní plněná krůta. 
Líčíte se před sexem ? Líčíte se před sexem ?  Jiří Semenec  Možná, vám to připadá jako blbost, možná zase normální.. Ale věřte tomu, že občas je třeba udělat změnu i v takovýchto maličkostech.. 
Nalezeno 120 (z 44 článků) Stránek výsledku:  1  2  3  [Další >>] 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Manžel vyčítá manželce: Ty mě miluješ, jenom když potřebuješ peníze! To není pravda. Já tě miluji pořád! No právě..

Fitnesska.cz
Citát:

Čas a peníze jsou nejtěžším břemenem člověka. Běda tomu, kdo jich má více, než jich může a umí užít.
(Samuel Johnson)

Ohodnocení dále
Největší mýty v oblasti cvičení a výživy.
Informace k temto otazkam byly velmi dostacujici,ale nebylo ..
4 z 5 hvězdiček!
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz