Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bettina Burghart
Nové články dále
Reklama - může za naše špeky?
Reklama - může za naše špeky?
Informace
Napiš nám
Jakou máte sexuální fantazii ?

Já osobně se domnívám, že muži, stejně jako ženy mají silnou sexuální fantazii. Umí experimentovat a chtějí vyzkoušet leccos. Někdy se ale bojí o tom mluvit, natož zkusit rovnou realizovat... Děsí je odmítnutí ženy, děsí je, že by se partnerka jejich návrhu zalekla, tím by mohli narušit nevědomky společné soužití. Záleží pouze na samotných dvou lidech, zda si důvěřují a umí o všem mluvit otevřeně a na rovinu. Možná, kdyby muži překonali více svůj ostych, ztratily by pak ženy strach z neznámého a začaly více experimentovat.

Důvěra se odvíjí od délky známosti s partnerem, dobou by se důvěra a znalost vlastností toho druhého měla prohlubovat, nemělo by tomu být naopak jak se to občas stává. Jedna žena se kdysi zmínila, že z romantického něžného partnera se po půl roce známosti vyklubal masochista, který si na svém těle liboval v bolestivých praktikách sexuálního uspokojení, chtěl být ovládán. A řešení opačného pohlaví. Proč ne, dokavaď si zanechá své romantické zacházení vůči ní. Zda řešila ta dotyčná správně, těžko říci.

Je na vás ohodnotit, my vám dáváme příležitost. Máte čistý list na našem webu a doufáme, že naši nabídku využít možnosti přihodit svůj názor, využijete.

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bettina Burghart
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz