Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Relaxace » Odpočinek » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Cindy Elsliger
Nové články dále
Když jsou muži v přechodu.
Když jsou muži v přechodu.
Informace
Napiš nám
Sex jako výborná relaxace.

Mezi relaxační techniky, ačkoliv to málokoho napadne,  patří také sexuální hrátky. Sexuální hry s partnerem mohou pozitivně ovlivnit naši psychiku. Uvolní příjemně celé tělo a zbaví mozek každodenních starostí i problémů, kterým v perném pracovním dni musíme čelit.

Před samotným sexuálním aktem si můžeme milování zpříjemnit partnerskou masáží. Připravíme tak tělo i mysl na následující sexuální hrátky.Masáž může být příjemná předehra. Na masírování je vhodné použít vonné oleje, které tělo provoní a otevře naši mysl. Příjemné dotyky prokrví tělo a uvolní unavené svalstvo.

Sexuální hrátky, které budou po masáži následovat můžeme obohatit o vtipné, netradiční doplňky, které pobaví a zároveň zaujmou. Je možno například nanést partnerce na břicho šlehačku a tu postupně slízávat krouživými pohyby.Je všeobecně známo, že ženy nejvíce vnímají kladnými pocity sexuální předehru, než samotný sexuální styk. Proto by muži měli ženám vyjít vstříc a předehře věnovat velkou důležitost.

Zapálení vonných tyčinek nebo vonných svíček je rovněž vhodnou uvolňující podporou erotických hrátek.Také příjemná hudba s oblíbenou muzikou může sexuální prožitek jen prohloubit. Fantazii se meze nekladou a věřte, že partnerka určitě uvítá jakoukoliv snahu. Vyzkoušet něco nového, neznámého je vždy určitým dobrodružstvím, které může vztah obohatit a partnery ještě více sblížit , dlouhotrvající vztah upevnit.

Muži mohou svou ženu překvapit novým, eroticky vypadajícím prádlem. To si muži málokdy uvědomují. Sami žádají od partnerek, aby v posteli vypadaly co nejvíce sexy, ale měli by se zamyslet, co nabízejí na oplátku oni. I ženy vnímají vizuální stránku partnera. Nezáleží jen na vysportované postavě, pěkném účesu, sexy obličeji a celkově upraveném zevnějšku. I kypřejší tvary, částečná plešatost a další nedostatky, které s postupujícím věkem jsou stále viditelnější lze potlačit v případě, že upoutá muž něčím jiným. Přenese tak pozornost na přednosti místo nedostatků. Jedním z oněch plusů může být právě sexy prádélko dobrého střihu, které podpoří sexuální fantazii a očekávání partnerky.

Traduje se, že i s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo. Že na velikosti nezáleží.. Ale napadlo Vás jak vlastně hodně záleží na tom pod čím toho kašpárka ukryjete?Další podpůrnou věcí v oblasti lásky je vhodně zvolená vůně. Příjemná vůně toaletní vody, kterou muž použije je velmi citlivě vnímána ženou. Ženy mají lépe vyvinut čich než muži a k jakémukoliv čichovému vjemu jsou velmi dobře vnímavé.

Nezapomínejte na to! Kvalita relaxace v podobě sexuálních hrátek je jen a jen ve vašich rukou pánové!

Tento článek byl přidán do naší nabídky 05 /07/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz