Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Tuk - náš přítel, nebo nepřítel ?
Tuk - náš přítel, nebo nepřítel ?
Informace
Napiš nám
Jaké spodní prádlo je na vás nejvíce sexy ?

Záleží v kterém se budete cítit nejvíce sexy, pak si myslím, že není problém o tomto přesvědčit i muže vedle vás.. Ale pravdou je, že některé kousky oděvu, jsou pro muže hodně provokativní.. Při výběru spodního prádla pro potěšení, vybírejte klidně i takové, v kterém by jste ven nevyšla ani zanic. Nemusíte se bát, pokud budete poprvé kupovat šněrovací korzet, podvazkový pás, nebo jiný provokující komplet spodního prádla. Jen je třeba si uvědomit a zároveň se psychicky připravit na cenu, která není zrovna nejmenší.

Také zde platí zásada kvalitního výběru a to nejen toho jak toto prádlo vypadá, ale také je dobré se zaměřit na značkové prádlo. Zde totiž odpadnou problémy spojené s nekvalitním provedením ( i když toho by si asi málokterý muž všiml..), ale hlavně s použitým materiálem. Materiál na takovém prádle by měl být opravdu příjemný na dotyk a to i pro vás! Jinak se v něm těžko budete cítit sexy. To, že vám musí padnout je asi jasné, proto zavrhněte hned zpočátku oblečení z erotických serveru, kde mají i širokou nabídku na prodej. Ve velkém procentu, totiž toto oblečení nabízejí v jedné velikosti ! A to pokud by bylo i z latexu tak vám nemusí zrovna padnout.

A zde je několik málo postřehů pro vás dámy:

Předně si rozmyslete jaký typ prádla, či oblečení budete chtít :

Zda to bude například komplet z krajkové podprsenky, tanga kalhotek. Nebo ještě přidáte podvazkový pás a punčochy. Dále máte možnost, korzet kombinovat s tanga kalhotkami i punčochy. Nebo použít průsvitnější body. Možností je hodně, ale buďte opatrné s výběrem barev. Vždy tyto věci kupujte jako komplet, ať k sobě ladí. Toto oblečení jistě pořídíte ve značkových prodejnách spodního prádla. Možná by vás mohlo zarazit, že většina dnešních korzetů má pouze funkci, sice opticky vaše tělo upravit do přesýpacích hodin, ale zároveň nebudete potřebovat služku na jeho stažení. Ale pro jistotu se na to optejte je lepší vypadat jako oslice a že nic nevíte, než doma shánět někoho kdo vám pomůže, i když možná ten váš, může snít i o tomhle..

U oblečení, či kompletů z jiných materiálů, například latexu je to mnohem horší, zde již nemáme zkušenosti a pravdou je, že se v obchodech nevidí.. A na internetu jsou k vidění spíše kousky pro hodně ulítlé dívky. Prostě musíte se smířit s tím, že pokud chcete takovéto oblečení, musíte se optat v nějakém blízkém sexshopu. A také není špatné se před tím poohlédnout po internetu, alespoň získáte přesnější představu. Oblečení z kůže se shání lehčeji, ale zatím jsem neviděl nic co bych partnerce musel mermomocí koupit.

Dále si řekněte kolik peněz chcete do svého nového šatníku investovat, tím také zjistíte do jakého krámku se nasměrovat..

Důležité je i to zda chcete výběr podřídit partnerovi, pak ho vemte sebou, pokud to nemá být překvapení.

V sexshopu, asi najdete prádlo, které je opravdu jen na noční použití a především, neznačkového původu. Také není tajemstvím, že všechny sex-shopy vše nemístně předražují, mnohdy může jít i o několika násobek ceny, což u spodního prádla značkového není.  V značkovém spodním prádle můžete směle vyrazit i do společnosti, protože je vyrobeno z velice kvalitních materiálů, půvabné i provokující a pokud nemáte přiléhavé kalhoty, tak nikdo nepozná co máte na sobě, nehledě nato, že i klasické kalhotky, či podprsenka může vypadat velmi hezky a provokovat. A vědět to může právě jen ten váš, ale to jen tehdy pokud se tam nechcete moc zdržet.. Jinak mu to dejte poznat, až budete mít chuť na návrat.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Kristia Knowles
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz