Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Co si vzít sebou do posilovny!
Co si vzít sebou do posilovny!
Informace
Napiš nám
Jaké kalhotky jsou pro vás nejpříjemnější ?

Pro každou z vás platí jistě jiná měřítka co se týká spodního prádla, zatímco v mladém věku si dívka nemůže moc vybírat, protože záleží na tom co se líbí její mamině. Později to je již plně na ní a ještě později i na jejím partnerovi a jak se blíží stáři, a křivky upadají zase jen na ní samotné.. Jistě život se mění a s ním se mění i vaše přání i tužby. Osobně si myslím, že žena by si měla dát záležet na tom jaké prádlo nosí, nejen kvůli svému partnerovi, ale hlavně kvůli sobě, protože jen tak si může připadat sexy a žádoucí i před sebou.

Každé prádlo podtrhuje, nebo bourá osobnost toho, kdo jej nosí. A stejné to je i u prádla spodního, je totiž pro muže někdy až nepochopitelné, jak se mění nálada jejich partnerky i podle toho jaké prádlo má právě na sobě. Možná vám to přijde směšné, možná pobuřující, ale já to tak vidím. Pokud má na sobě žena prádlo, které jí samé přijde svůdné a je pro ní i pohodlné je to na ní vidět, ale pokud má na sobě podprsenku která již něco pamatuje a ke všemu jí již nepadne, může jí to i hezkou náladu pokazit.

To samé v růžové platí i o kalhotkách. Pokud není zvyklá nosit tanga a přesto si je vezme, tak si buďto připadá hodně sexy, nebo hodně trapně a to je závislé i na použitém střihu i materiálu.

Možná vás udivuje proč o tom tady píšeme, ale jistě každá dívka, která trochu cvičí ví, jak je důležité vzít si na sebe do fitka, prádlo určené ke sportu. Ono krajky jsou sice svůdné, ale jaksi na rotopedu to pro ní nebude ono. Proto se nebojte používat spodní prádlo, vždy k té příležitosti k jaké je prvotně určeno.

Tanga i Brazilské tanga kalhotky, pod přiléhavé kalhoty, kde je potřeba zdůraznit vaše ženské křivky. Kalhotky s normálním střihem můžete nosit třeba pod kalhoty, které nejsou tak na tělo, nebo pod sukni. A pokud potřebujete více pohodlí použijte buďto slipové, méně vykrojené, nebo ve střihu nízkých boxerek Ty jsou podle některých žen přímo ideální, pro sportování s větší výbušností. Ale to jistě víte sami . Pro každou dívku, či ženu jistě existuje prádlo, které jí nejen padne na tělo, ale nejen jí samé se i líbí.

Nebojte se párkrát, partnera šokovat tím co máte na sobě, jen se nebojte mu připomenout co má vlastně vedle sebe. A pokud zrovna nemáte partnera, tak věřte, že pokud si sama budete připadat sexy a zároveň i příjemně, tak to na vás muži sami poznají ...

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz