Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sport venku » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bettina Burghart
Nové články dále
Léto nejpříjemnější roční období.
Léto nejpříjemnější roční období.
Informace
Napiš nám
Hurá na hory !

Spěcháte na sjezdovky, pokryté vrstvou sněhu? Ano zimní sporty jsou také krásné a nikdo mi nevymluví, že nemají svůj půvab, tedy pokud neprostojíte dvě hodiny ve frontě u vleku.. Ano i to se může stát, také se může stát, že tam budete s někým, kdo vám bude povídat, že v Alpách, tam bych takhle nečekal. Tam si takhle dojedu k vleku a za několik minut jedu nahoru. A taky ten personál tady, jen se na ně podívej, člověk by se bál, aby se o ně neumazal. Pak stačí ještě pár více, či méně trefných poznámek a může se stát, že místo na kotvě budete sedět na zasněženém paloučku s pošramoceným sebevědomím a nalomenou rossinolkou.

Prostě hory můžou mít i drsnou tvář, stejně tak jako vy, pokud upadnete na umělé sjezdovce. Tedy ono i přemrzlý snížek, neboli týdenní prašánek umí také polechtat na bradičce. Holt pusou to neubrzdíte, a horskou službu neukecáte.

Těžko můžete tvrdit, že ten stromek vám vběhl před lyže a jak jste mu přejel spodní větévku sundal vás zprava urostlý smrk, který se naštval, že mu mrzačíte dítko.

Ono i mráz umí dosti naštvat, zvláště tehdy pokud si v autě necháte rukavice a kulicha. A jak závistivě sledujete okolí, obrátíte se a doplácáte se zpět na parkoviště a copak tam zjistíte ? Třeba, že ten kulíšek se momentálně tetelí s rukavicemi ve skříni doma, v klídku a teplíčku.

Prostě nenechte se vykolejit, zima je srandovně zábavná, pokud zrovna nepřecházíte v sněhové bouři vrcholky. Což se v takové vánici činit nemá a taková vytopená chajdička je určite příznivější, pro popovídání si s drahou polovičkou. Ale zase v té vánici vám nikdo nebude odmlouvat, tak si pak vyberte.

Takže nezlomte si nohy ani lyže, neopařte se horkým čajem a pokud se něco stane, určitě za to může někdo jiný než vy..

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /12/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bettina Burghart
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz