Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Nepodceňujte odpočinek !
Nepodceňujte odpočinek !
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 I muži mají své dny..   I muži mají své dny..   Gabriela Vávrů  Určitě se Vám vybaví reklama na Fernet stock, kde muži tajně v noci konzumují tento alkoholický nápoj na balkoně. Svorně se zasmějeme, ale ten úsměv trošku ztuhne na tváři, protože nakonec ženy o tomto rčení ví své. 
 Kde hledat toho pravého ?   Kde hledat toho pravého ?   Gabriela Vávrů  Připadá Vám, že jste už prošli svět křížem krážem a člověk se kterým by jste chtěli strávit zbytek života, není k nalezení? Říkáte si, že snad už na Vás žádný ten pořádný chlap nezbyl, že už jsou všichni lepší muži zadaní, že je prostě přebráno? 
 Když jsou muži v přechodu.   Když jsou muži v přechodu.   Gabriela Vávrů  Je na Vás nervozní? Nesouhlasí věčně s Vašimi názory? Hádá se přímo s oblibou? A jeho věk překročil padesát let? Pak vězte , že možná právě Váš partner je v přechodu! 
 Když muž se ženou snídá..   Když muž se ženou snídá..   Gabriela Vávrů  Právě tuhle větu Kája Gott zpívá ve své notoricky známé písni. Jenže pokud jste pro muže pouze jeho milenkou rozhodně se na společné snídaně těšit nebudete. Je známo, že v 98% muži se svými milenkami nesnídají, ale odchází již ve večerních hodinách za svými „ legálními, společností uznávanými manželkami. 
 Když se pro muže stane žena samozřejmostí..   Když se pro muže stane žena samozřejmostí..   Gabriela Vávrů  Znáte ten pocit, kdy vše co uděláte berou lidé kolem Vás jako hotovou věc. Že je umyté nádobí, vyprané prádlo, vydrhnutá podlaha a další a další věci, které musí žena, téměř každodenně dobrovolně podstupovat s úplnou banální samozřejmostí. 
 Láska   Láska   Gabriela Vávrů  Je to slovíčko, které člověk vnímá již od svého narození. V dobře fungující rodině, již malý človíček pociťuje význam slova láska. V dětství si ani lásku svých rodičů neuvědomujeme a bereme ji jako samozřejmost. 
 Mám rád nejen své kolo..   Mám rád nejen své kolo..   Jiří Semenec  Pokud zapomeneme na dnešní bláznivý svět okolo nás, máme docela slušnou šanci si i odpočinout, ale bohužel ne každý to umí. Mě například neustále dohání pracovní i soukromé problémy. 
 Muž, či dítě?   Muž, či dítě?   Gabriela Vávrů  Patříte-li mezi část žen, která se právě rozhoduje, zda si pořídit přírůstek do své rodiny určitě nepohrdnete tímto příspěvkem a ještě jednou své rozhodnutí přehodnotíte. 
 Nezapomeňte na 14. února- je tu sv. Valentýn.   Nezapomeňte na 14. února- je tu sv. Valentýn.   Gabriela Vávrů  Blíží li se 14. únor a s ním i sv. Valentýn, svátek zamilovaných. Je dobré si vzpomenout co tento den znamená. U nás není oslava tohoto dne zase tak úplnou novinkou, ale dá se říci, že se u nás zabydlel až po revoluci 1989. 
 Po zamilovanosti přichází láska.   Po zamilovanosti přichází láska.   Gabriela Vávrů  Možná jste právě se svým partnerem, určitý čas a začínáte sledovat, jak se začíná něco měnit. Ptáte se, jestli se stala někde chyba. Už nejste tak roztřesená, když se s ním setkáváte, nesnažíte se na svém vzhledu poopravit sebemenší nedostatek, když má přijít, ani neuklízíte o sto šest, před jeho návštěvou. 
 Provětrejte si šatník na léto.   Provětrejte si šatník na léto.   Gabriela Vávrů  Nemám co na sebe. Tuto větu muži neradi od svých žen slyší. Důvody jsou dva. Ten první je předtucha velkých, finančních výdajů, protože žena jistě vyrazí na nákupy ve snaze obohatit svůj šatník o nejnovější letní hity. 
 Puberta je prevít milí rodičové.   Puberta je prevít milí rodičové.   Gabriela Vávrů  Máte dceru ve věku kolem patnácti nebo šestnácti let ? Tak se připravte na nejhorší. Puberta právě vstupuje do jejich života a to nezůstane zcela bez následků. Každým dnem můžete očekávat, že Vám dcera přijde představit svou "první " lásku. Pravda hoch se Vám sice zamlouvat nemusí, ale s tím toho moc nenaděláte. Vy s ním přeci volný čas trávit nebudete, a pokud to nebude zrovna vyvrhel společnosti nemusíte až zase tak moc věšet hlavu. 
 Toleruje vám partner vaše kamarády ?   Toleruje vám partner vaše kamarády ?   Jiří Semenec  Již jsme tu měli článek o tom jaké to je, když kolem muže obletuje několik dívek, jemu to věrných kamarádek.. Rozhodně to pro většinu z vás není příjemné, tedy pokud nejste tou kamarádkou, ale jak reaguje ten váš na vaše „kamarády“ ? 
 Tolerujete mu jeho kamarádky?   Tolerujete mu jeho kamarádky?   Jiří Semenec  Asi to znáte, i muž má rád okolo sebe společnost a někdy je mezi nimi i několik kamarádek. Ale jak se na to tváříte vy ? 
 V jakém věku je nejlepší založit rodinu?   V jakém věku je nejlepší založit rodinu?   Gabriela Vávrů  S postupem doby stále více párů početí prvního potomka odkládá. Důvodů je více. Mladí již nevidí perspektivu v brzkém zakládání rodiny. Hranice narození prvního potomka se tak stále posouvá na pozdější dobu. Mladí lidé si chtějí nejdříve něco užít. Podívat se po světě. Cestování je pro bezdětné více dostupné a také jednoduché. Ekonomické hledisko je dalším zásadním důvodem, proč si pořizovat dítě v pozdějším věku. 
 Víte jak si správně změřit velikost ňader ?   Víte jak si správně změřit velikost ňader ?   Jiří Semenec  Když jsem četl některé články o této tématice, byl jsem občas zmaten záhadnými výpočty jak k určení velikosti svých prsou některé dámy docházejí, většinou vše zkorigují tím, že si podprsenku prostě zkusí .. 
 Vše se točí kolem mužských.   Vše se točí kolem mužských.   Gabriela Vávrů  Je Vám přes třicet a jste jednou z těch žen, která každý den počítá pečlivě kalorickou hodnotu potravin, než pozře jediné soustečko? Nebo snad dokonce ještě navíc zjišťujete množství sacharidů a tuků v té které potravině? Cvičíte o sto šest, aby jste se vešla do kalhot velikosti S? Uděláte denně stovky zklapovaček ve snaze mít ploché bříško a moci si tak dovolit ten nejodvážnější sexy model šatů na světě? Samozřejmě takový , který více ukazuje než zahaluje. Zkrátka snažíte se spíše více a více mládnout než se smířit s přibývajícími roky. Chcete zastavit čas nebo alespoň pozastavit na určitém čísle věku? 
 Život s chlapem je někdy k zbláznění.   Život s chlapem je někdy k zbláznění.   Gabriela Vávrů  Také se Vám už někdy stalo, že jste přišla domů a místo uklizeného příjemné prostředí Vašeho bytu vás překvapil byt v podobě neskonalého „bordelu“. Hned u dveří vás přivítala manželova ponožka, za prvním rohem se povalují okousané pantofle od vašeho psího miláčka, v kuchyni Vás čeká dřez plný špinavého nádobí, lednička je úplně vypleněná ačkoliv při vašem ranním odchodu praskala ve švech ? 
Nalezeno 118 (z 18 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Opičák se vrací k tlupě a už zdálky je na něm vidět, jak je strašně unavený. Co se ti stalo? ptají se ostatní opičáci. Ále... Měl jsem rande s žirafou... Neřikej to přece muselo bejt docela dobrý, ne? závidí mu ostatní. No to sice jo... Ale představte si pak tu soulož, to bylo pořád samý: Líbej mne, strč mi ho tam, líbej mne, strč mi ho tam...

Fitnesska.cz
Citát:

Před tím, co za mnou jde, prchám, co uniká, sleduji stále.
(Publius Ovidius Naso)

Ohodnocení dále
Zbavujete se chloupků i pod kalhotkami?
to by jsem holil docela rád....kdyby se nejaká našla ... ..
5 z 5 hvězdiček!
Reklama
Danielle Bird
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz