Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Čaje nečaje.
Čaje nečaje.
Informace
Napiš nám
Máte dostatek energie na sex?

Dnes se konečně dostává do popředí léta zavrhovaná fyzická aktivita ve formě sportu. Jdeme s dobou, jdeme se západem. Není snad městečka, kde by nebyla možnost aktivního vyřádění se.. Spousty tenisových kurtů, oddychových center, posiloven, squashových center, bazénů a podobných zařízeních zřízených za účelem sportovní aktivity přímo překypují pohybovými možnostmi. Móda štíhlých těl k pohybu přímo nabádá a lékaři si také stojí za svým názorem, že pohybová aktivita je přínosem pro zdraví.

Sedavé zaměstnání v kancelářích, kterému se denně podrobují desítky lidí je velmi špatným hektickým nepřítelem našich tělesných funkcí. Trpí svaly, zejména ty zádové a krční. Cvičení může tyto nepříjemnosti velmi kladně ovlivnit, bolest odstranit nebo alespoň pomoci zmírnit.

Stále častěji se ale ptáme, zda člověk se neochuzuje v důsledku příliš hektického života o sexuální hrátky. Tolik věcí je potřeba přece za den stihnout. Zaměstnání, domácnost a ke všemu ještě udržet si kondičku, pevné zdraví a u žen pěkný vzhled nějakým tím sportem. Není to přeci jen příliš mnoho k stihnutí za jeden den? Co potom večer, když přijdeme domů utrmácené a naše drahá polovička čeká nadlidské výkony i v sexu!!

Dejte nám vědět jak ovlivňuje váš hektický život plný povinností a boje s časem, který tak neúprosně letí, váš sexuelní život. Nebo se nad to umíte povznést a chodíte domů odpočatí s čistou hlavou plnou erotické fantazie. Napište nám o tom, podělte se o své zkušenosti nebo i rady jak zvládnout denní pres bez ochuzení v sexuální oblasti.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Cindy Elsliger
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz