Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Anastasia D.
Nové články dále
Na sobotu v Sobotce.
Na sobotu v Sobotce.
Informace
Napiš nám
Máte dostatek energie na sex?

Dnes se konečně dostává do popředí léta zavrhovaná fyzická aktivita ve formě sportu. Jdeme s dobou, jdeme se západem. Není snad městečka, kde by nebyla možnost aktivního vyřádění se.. Spousty tenisových kurtů, oddychových center, posiloven, squashových center, bazénů a podobných zařízeních zřízených za účelem sportovní aktivity přímo překypují pohybovými možnostmi. Móda štíhlých těl k pohybu přímo nabádá a lékaři si také stojí za svým názorem, že pohybová aktivita je přínosem pro zdraví.

Sedavé zaměstnání v kancelářích, kterému se denně podrobují desítky lidí je velmi špatným hektickým nepřítelem našich tělesných funkcí. Trpí svaly, zejména ty zádové a krční. Cvičení může tyto nepříjemnosti velmi kladně ovlivnit, bolest odstranit nebo alespoň pomoci zmírnit.

Stále častěji se ale ptáme, zda člověk se neochuzuje v důsledku příliš hektického života o sexuální hrátky. Tolik věcí je potřeba přece za den stihnout. Zaměstnání, domácnost a ke všemu ještě udržet si kondičku, pevné zdraví a u žen pěkný vzhled nějakým tím sportem. Není to přeci jen příliš mnoho k stihnutí za jeden den? Co potom večer, když přijdeme domů utrmácené a naše drahá polovička čeká nadlidské výkony i v sexu!!

Dejte nám vědět jak ovlivňuje váš hektický život plný povinností a boje s časem, který tak neúprosně letí, váš sexuelní život. Nebo se nad to umíte povznést a chodíte domů odpočatí s čistou hlavou plnou erotické fantazie. Napište nám o tom, podělte se o své zkušenosti nebo i rady jak zvládnout denní pres bez ochuzení v sexuální oblasti.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz