Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Alergie na potraviny co s tím?
Alergie na potraviny co s tím?
Informace
Napiš nám
Vadí vám při sexu světlo ?

Milujete se často, nebo výhradně se svým protějškem ve tmě? Přemýšlela jste někdy o důvodu tohoto jednání? Skrývá se snad za clonou tmy vaše pochroumané sebevědomí v důsledku tělesného nedostatku? Jste tlustá nebo máte příliš křivý nos? Stydíte se za své tělesné nedostatky, a tak se je při milování snažíte skrýt nebo snad máte strach, že se začnete červenat a tím klesne Vaše hodnota u milované osoby. Téměř žádná žena na světe není se sebou samotnou tak úplně spokojená. Jedné vadí její příliš kypré boky, jiné nešikovnost v manuálních činnostech,další by ráda ovládala cizí jazyky, ale nedaří se a nedaří. Neděste se – dokonalost neexistuje.

Každý jsme originál a svým způsobem je to správné. Představte si, že by na světe chodily ženy, které by byly úplně dokonalé. Byly by vlastně naklonované v jednu jedinou bytost, která by představovala ideál dokonalosti. Ten by navíc musel být dán celosvětovým standardem. To by, ale byla nuda. Každému se líbí něco jiného. Jeden preferuje blondýnky jiný tmavovlásky. Onomu se líbí ženy kypřejších proporcí a dalšímu zase vyzábliny. Právě ten Váš miláček, jediný ze všech by vás měl milovat pro sebe samotnou. A vy sama budete sebou jen tehdy, pokud se začnete mít opravdu ráda a to i se všemi těmi „ nedostatky“. Proč něco skrývat. Myslíte si ,že vaše trošku tlustší nohy by ho mohli vyděsit a sexuelně odradit? Napadlo vás někdy- že se mu to třeba líbí a vzrušuje ho to. Že Vás to nenapadlo? Není se čemu divit vždyť veřejná media nás denně doslova zaplavují svým standardem idolu krásy. Štíhlé „krásky“ na nás pohlížejí z televizních reklam, reklamních billboardů i televizních seriálů. To je však krása pomíjivá a neosobní!!

Nezapomínejte, že ten Váš měl nějaký důvod, proč si vybral právě vás ! Ať už je to pro vaše větší pozadí, dříve byla ztělesněním krásy božská Venuše-jejíž pozadí nebylo zrovna nijak malé nebo vaši užvatlanost. Ať je to ten nebo ten nedostatek neodmyslitelně k vám patří a věřte, že podle něj by vás ten váš miláček našel mezi tisíci ženami. Takže neskrývejte své nedostatky ať už ty tělesné zjevně viditelné nebo ty duševní - skryté. Dejte mu poznat sebe samotnou, protože jen takovou vás může opravdu nezištně milovat. A poznat pravou čistou lásku přeci stojí za to.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Danielle Bird
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz