Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Anastasia D.
Nové články dále
Život s chlapem je někdy k zbláznění.
Život s chlapem je někdy k zbláznění.
Informace
Napiš nám
Čtyři pravidla klidných svátku i pro vás !

Nenechte se vmanipulovat do zbytečného uklízení, leštění nábytku i oken. A že sousedka od vedle zvládne 15 druhů cukroví? Co na tom, vždyť jich nemusíte mít tolik.

Pravidlo číslo jedna. Ukliďte byt jen tak, aby jste se v něm mohla cítit příjemně. Neuklízejte jako puntičkářka, protože běhat s hadříkem a hledat, kde se usadilo právě před minutou nové smítko je úplně zbytečné. Důležité je, aby byt působil útulným a příjemným dojmem. Kupte si třeba purpuru nebo františky - ty k vánoční atmosféře skvěle zaniknou a provoňte si byt, jednou v roce si to tímto způsobem můžete dovolit a to je výjimečné.

Pravidlo číslo dvě. Proč péci hned deset druhů cukroví. V tom přeci nevězí kvalita vánoc. Že vaše babička jich dělala každý rok patnáct? Vy, ale nejste vaše babička. Buďte svá. Cukroví lze koupit dnes i v obchodě nebo si ho objednat v cukrárnách. A není o nic horší, než by bylo to vaše. Především ušetří čas. Pokud si však vaše vědomí spojuje vánoce právě s rozehřátou troubou, ze které sálá vůně právě pečeného cukroví, tak proč si neupéct nějaké vlastní. Děti vám určitě rádi pomohou a budou jistě u vytržení, hlavně ty malé. Vykrajování z lineckého těsta je určitě na chvilku zabaví. Stačí však udělat tři nebo čtyři druhy. Věřte, že budete mít dát co na stůl až přijde návštěva.

Pravidlo číslo tři. Nemusíte stihnout vše. Dejte si dostatek času nato co je pro vás důležité. Nenakupujte na poslední chvíli. Už předem si rozmyslete, co chcete koupit, potom to nakupujte postupně. Těsně před vánoci lze nakoupit jen to co podléhá zkáze nebo můžete dokoupit poslední drobnosti na které jste zapomněla. Jak by se vám líbilo, mít už vše co jste si naplánovala před vánoci nakoupeno? Představte si, že jdete den před vánoci městem a uvidíte ve výlože pěkný zlatý náramek. Přesně takový, jaký by se hodil k vaší tchýni. Určitě ho s radostí koupíte, i když pro ní máte nachystanou už pěknou kupu dárečků. A možná, že i tento dárek, který jí pod stromeček darujete bude pro vás ten nejcennější, právě proto, že byl vybrán tak spontánně, náhodou a ne narychlo pod mírou stresu, že musíte nutně něco koupit.

Pravidlo číslo čtyři. Usmívejte se a dejte najevo svým blízkým, že vám na nich záleží. Když budete usměvavá a příjemná na lidi kolem sebe, vycítí, že je máte ráda a bude to pro ně ten největší vánoční dar. Udělat si čas na své blízké a lidi které máte ráda, to je ta jediná příjemná povinnost, která by se měla stát o vánocích samozřejmostí.

Těšte se a radujte se a to nejen v čase Vánočních svátků.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz