Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Posilovna Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Nemusím s ním spát, ale chci…
Nemusím s ním spát, ale chci…
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím.. Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 Jak cvičit - aneb, jdu poprvé do fitka.   Jak cvičit - aneb, jdu poprvé do fitka.   Gabriela Vávrů  Udělali jste první krok, a to v rozhodnutí začít něco dělat pro své tělo, dobrý pocit i zdraví. První krůček je vždy váhavý a znamená většinou „velký krok“ do neznáma. Nevíte jak cvičit, kde začít, co pak a co potom. Jak se vyznat v tom velkém množství strojů, které se na nás hrnou ze všech stran jako velké kovové příšery. 
 Jak často a intenzivně chodit do posilovny ?   Jak často a intenzivně chodit do posilovny ?   Gabriela Vávrů  Mnoho žen se často na nás obrací s dotazem jak často je třeba posilovnu navštěvovat, aby se postava vyrýsovala, či vytvarovala co nejrychleji a zárověň již taková zůstala. 
 Jak často a intenzivně chodit do posilovny II ?   Jak často a intenzivně chodit do posilovny II ?   Gabriela Vávrů  Určitě si neberte příklad z některých kulturistů, ať již českých nebo i zahraničních. Někteří z nich jsou schopni cvičit denně tvrdý trénink několik hodin v posilovně. Ptáte se jak je to možné? 
 Jak vybrat toho správného trenéra do posilovny.   Jak vybrat toho správného trenéra do posilovny.   Gabriela Vávrů  Uvažujete, že by jste využili služeb profesionálního trenéra, aby se Vaše snaha zhubnout setkala s co nejlepším výsledkem? Nevíte, ale kde takového trenéra hledat, ani jaká kritéria by měl splňovat? 
 Jak vybrat tu správnou posilovnu.   Jak vybrat tu správnou posilovnu.   Gabriela Vávrů  Předtím, než poprvé vstoupíte do často ženami zavrhované místnůstky je dobré, projít si více těchto zařízení, aby jste zjistili co vám která může nabídnout. Každému totiž vyhovuje něco jiného. 
 Jak zapadnou do komunity lidí v posilovně   Jak zapadnou do komunity lidí v posilovně   Gabriela Vávrů  Posilovna není jenom místnost plná cvičebních nářadí a lidí potících litry potu, je to určitá komunita, do které je důležité zapadnout, pokud se rozhodneme danou posilovnu pravidelně navštěvovat. Dvojnásob toto pravidlo platí v menších městech, kde si takzvaně jeden druhému vidí do talíře. 
 Když budu cvičit v posilovně, budu vypadat jako Claudia Schiffer   Když budu cvičit v posilovně, budu vypadat jako Claudia Schiffer   Gabriela Vávrů  Díváme se na obrazovku, kde modelky vychrtlé na kost se plouží po molu a pohled na vystouplá žebra není zrovna moc vábný. Je to diktát mody, který určuje co je právě in a tento diktát se prolíná i do klasifikace ženské krásy, dokonalosti. 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  II   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl II   Gabriela Vávrů  Pracovní doba posiloven je opravdu různorodá. V dopoledních i odpoledních hodinách až do hodin večerních. Což je určitě přínosem pro pracující část cvičící populace. Může si zacvičit velmi vytížení manager ve večerních hodinách, stejně tak, jako studenti nebo ženy v domácnosti dopoledne. 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  III   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl III   Gabriela Vávrů  Na druhé straně kladů nalezneme i malé množství záporů. Do posilovny musíte zajít, tedy se tam dokopat. Mě osobně pomáhá, když už vejdu do dveří, nikdy se neotočím a nejdu zpět, prostě jdu do toho, vytrénovat své tělo. 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I   Gabriela Vávrů  Cvičení v posilovně má své kladné i záporné stránky, jako snad vše v lidském životě. Mezi klady patří veliká dostupnost posiloven. 
 Na co si dát v posilovně pozor v letním počasí.   Na co si dát v posilovně pozor v letním počasí.   Gabriela Vávrů  V létě, když nastane pěkný, sluneční čas, většinu z nás slunce láká spíše k venkovním aktivitám v podobě jízdy na kole, plavání, popřípadě běhání. Přesto jsou mezi námi i takové ženy, které se nechtějí vzdát své oblíbené aktivity v posilovně. 
 Nebojte se činek, jsou dobrým pomocníkem při cvičení!   Nebojte se činek, jsou dobrým pomocníkem při cvičení!   Gabriela Vávrů  Ženy se mylně domnívají, že činky patří do rukou pouze mužům. V posilovně se tedy k činkám neženou a raději se věnují aerobním aktivitám v podobě jízdy na rotopedu, běhu na běhacím pásu nebo cvičení na stepperu. Tyto stroje jsou sice dobré na odbourávání tuku, ale pro vytvoření celkové souměrnosti postavy je potřeba mnohem více. Tuk se musí nahradit mírnou svalovinou, jen tak bude ženské tělo působit souměrně, štíhle a sexy. 
 Nepleťte si Fitness, Welness a Kulturistiku.   Nepleťte si Fitness, Welness a Kulturistiku.   Gabriela Vávrů  Ano, pořád se to plete tak nějak dohromady a způsobuje rozporuplné představy o každém z těchto pojmů. Uveďme si je tedy na pravou míru. 
 Občerstvení ve fitku ?   Občerstvení ve fitku ?   Gabriela Vávrů  V posilovně je samozřejmostí pult s občerstvením nazývaný běžně „barem“. Nebojte se alkoholické nápoje zde nenaleznete.. 
 Posilovna jako relaxace po práci   Posilovna jako relaxace po práci   Gabriela Vávrů  Napadlo Vás již někdy při návštěvě posilovny zamyslet se nad lidmi, které zde potkáváte? Jestliže jste již starou známou, určitě dokážete rozpoznat kdo z návštěvníků je nováček a kdo ne. 
Nalezeno 115 (z 15 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou k doktorovi, doktor na něj: - Copak se vám, stalo? - Ale takhle stojím a najednou proti mě raketa a prásk přímo do hlavy. Oklepu se a najednou prase a prásk přímo do hlavy. Otevřu oči a proti mě kůň a řach do hlavy. Padl jsem na zem. Vstávám a najednou lokomotiva a prásk přímo do hlavy. Strašný rány! - Raketa, prase, kůň, lokomotiva, - brblá si doktor a vypisuje průvodku na psychiatrii, - bylo tam ještě něco? - Jo, pak přišel nějakej chlap a ten kolotoč vypnul!

Fitnesska.cz
Citát:

Kdo nic neví, musí věřit všemu.
(Moliére)

Ohodnocení dále
Největší mýty v oblasti cvičení a výživy.
Informace k temto otazkam byly velmi dostacujici,ale nebylo ..
4 z 5 hvězdiček!
Reklama
Bethany Carter Howlett
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz