Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Cindy Elsliger
Nové články dále
Cvičení – když chřipka přichází..
Cvičení – když chřipka přichází..
Informace
Napiš nám
Moje první dieta - díl II

Proč zvyšovat tuk smažením a pečením, když se dá maso a ryby upravovat i schůdnější nízkotučnou variantou jako je dušení nebo grilování ? Ani při vývoji nemusí být dítě zahrnováno mírou sladkostí s odůvodněním mnoha „babiček“ : „ Vždyť ona to stejně vylítá“. Je rozhodně jistější rozhodnutí volit sladkosti ve formě vodových zmrzlin nežli těch smetanových, zvolit raději piškoty a rumové perníčky než tučné, krémové oplatky.

A když si chcete zajít třeba do cukrárny volte raději jednodušší varianty dortů jako jsou ovocné s želé. Krémové pochoutky nejen, že obsahují nadbytek tuků a kalorií, ale také se rychleji kazí. Nicméně jako zdravou pochoutku můžeme volit různé musli tyčky, pozor na věkové doporučení na obalu, ovoce plné vitamínů nebo různé formy pohárů vyhotovených doma z pudinku, piškot a čerstvého ovoce.

Určitě si nyní většina z Vás povzdychne při vzpomínce na svůj vlastní důvod první dietu. Ano, byl vlastně dost neuvážený a mohl nás ušetřit mnoha kotrmelců, které diety v životě žen způsobují. Totiž jedna dieta plodí diety další, takže většina nás žen potom zkouší nové a nové diety.

Jedinou opravdu nejúčinnější dietou je pohled na sebe samotnou, zdravý pohyb, racionální stravování a klid v duši. Neexistuje dieta, která z Vás natrvalo za rychlou dobu udělá nenávratně štíhlé éterické stvoření. Jenom spokojenost s tím jací opravdu jsme a zdravý životní styl k tomu z nás může udělat spokojenou, usmívající ženu.

A z té krása přímo srší, protože pozor milé dámy krása a mládí není v mírách 90-60-90 při výšce 180 cm. Všechno je jenom o našich pocitech, a proto si dovolím, snad mi nesouhlasící odpustí, pozměnit slogan Haliny Pawlowské při propagaci nejmenované diety „boubelky usmívejte se a okolí Vás bude vnímat jako modelky“.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Moje první dieta - díl I   Moje první dieta - díl I 
 Moje první dieta - díl II   Moje první dieta - díl II 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz