Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Štika, pochoutka z našich vod
Štika, pochoutka z našich vod
Informace
Napiš nám
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! Díl 1

To, že jste se rozhodla vůbec zhubnout, zkusit to a přemýšlet o tom, je prvním maličkým krůčkem k úspěchu. Spousta žen váhá vůbec připustit si myšlenku, že je nejvyšší čas se svou postavou něco udělat. Nevábné faldíky omlouvá věkem, celulitidou vinní své těhotenství a svou nespokojenost se svým zevnějškem bere jako nutnou daň v dnešní uspěchané době.

Kdy najít čas sama na sebe, na zdravou životosprávu to slovo zahrnující hned několik věcí najednou. Především zdravé stravování, aktivní pohyb a psychickou pohodu. Poslední z předešlých výčtů je tím nejdůležitější. Dnes už není žena jen hospodyňkou starající se o domácnost, manžela a děti. Je daleko více, matkou, manželkou, pracující ženou. Na jednu stranu je to dobře, že se ženám otevřel svět a došlo k emancipaci. Na druhé straně toho všeho, ale stojí žena stíhána neustále časovým presem. Nedostatek času zapříčiňuje špatné stravovací návyky, téměř žádný pohyb a neustálý stres. Kdo by taky stíhal v klidu se racionálně najíst. Raději zhltneme hamburger u Mac. Donalda nebo párek v rohlíku u náhodného stánku, v tom lepším případě, přichází v úvahu chléb se salámem. A cvičení, kde bychom na něj brali čas? Cestou z práce nakoupit, vyzvednout děti ze školky, uvařit večeři, vyprat prádlo..

A tak vedeme neustále nerovný boj s časem, ve kterém nakonec prohráváme ve chvíli, kdy si večer vzpomeneme co všechno jsme ještě měli udělat a neudělali. Tento poněkud zbrklý způsob života způsobuje nejen nevzhledné faldíky na těle, ale také riziko mnoha onemocnění, počínající zažívacími problémy a končící v horších případech i infarktem. Ale, kdo by měl čas na cvičení a úpravu životosprávy, když den je tak krátký? Ale ženy, zamysleme se nad sebou! Chceme přece žít, ne neustále živořit!

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! Díl 1   Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! Díl 1 
 Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! díl II   Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! díl II 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz