Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Nepleťte si Fitness, Welness a Kulturistiku.
Nepleťte si Fitness, Welness a Kulturistiku.
Informace
Napiš nám
Zbavujete se chloupků i pod kalhotkami?

Také na vás dolehla ona móda, ohledně zbavování se chloupků ? Pokud ano, tak to nepřežeňte. Pokud nosíte tanga, tak jistě nějaký ten čas se zbavujete chloupků co mají tendenci vylézat ze zátiší kalhotek. Pravda i když mě to láká, tak rozhodně ne u sebe, prostě bych si nepřipadal jako chlap. Rozhodně nic nemůžete zkazit, pokud se rozhodnete trochu svou intimní oblast klína zkrášlit tím, že dáte ochlupení nový tvar. Nemusíte se strojkem v ruce odebrat vše, to už nemusí vzrušovat všechny muže, občas to působí moc dětsky, prostě ne každé omlazení je vždy žádoucí. Nehledě na to, že pokud uděláte takový zásah poprvé, asi si nebudete připadat /svá/, tedy pokud pominu možnost, že se můžete na této velmi citlivé oblasti pořezat při holení, nebo si zranit pokožku při vytrhávání chloupků, nebo ji dost nehezky podráždit depilačním krémem.

Je asi jasné, že nic se nemá uspěchat, takže pokud již máte představu jak daleko chcete zajít, zvolte si i metodu, která nebude bolet, ale spíše se stane jakousi předehrou. Partnera buď můžete zatáhnout přímo do samotného holení, ale možná nebude špatné pokud ho zprvu překvapíte již výsledkem v erotickém oblečení, protože teprve při svlékání vynikne vše nejvíce..

Jistě jste již nějakou metodu zbavování chloupků vyzkoušela, takže jen několik málo postřehů: Není na škodu nejprve chloupky zkrátit zastřižením, protože ani depilační krém není všemocný. Rozhodně se ale před jeho použitím ubezpečte, že v těchto místech nejste na něj alergická, asi by to nebylo nejpříjemnější.. To, že jej používáte třeba na nohách, nemusí ještě nic znamenat. Takže raději vyzkoušet na malém kousku.

Pokud se rozhodnete pro klasické holení, začněte stejně, nejprve zastřihnout do tvaru, který požadujete a pak za použití holícího gelu pokračujte dále. Rozhodně pokud chcete, aby tam nějaké chloupky zůstaly tak buďte opatrná.

Vytrhávání asi ženy nenávidí nejvíce, sice nejdéle vytrží, ale také nejvíce bolí.. Takže to jen pokud nemáte náladu neustále to holení opakovat..

Takže, pokud chcete překvapit partnera, nechte si dostatečnou časovou rezervu, ať vás nikdo neruší, nalaďte se příjemnou hudbou, na sebe si oblečte něco provokujícího a .. pak nám můžete třeba napsat jak to ocenil...

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz