Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Vánoce nejsou o věcech přízemních.
Vánoce nejsou o věcech přízemních.
Informace
Napiš nám
Vánoční svátky

Méně úklidu a více času pro sebe a své blízké, tak by mělo znít krédo pro vás. Pravdou je, že se poslední dobou hodně zapomíná, proč se vánoce slaví, ale to je přirozený vývoj. Toho nemusíme litovat, jen je dobré nepodlehnout přílišné honbě za drahými dárky. Velkou radost přinášejí i dárky menší, ale za to, od srdce darované. Tedy pokud nemáte desetiletou ratolest. Ale přesto, pokud naleznete v sobě kouzlo, darovat blízké osobě něco, po čem již dlouho touží. Jistě se stanete bohatší o hezké okamžiky a to nejen u vánočního stromečku.

Osobně jsem zvědavý, zda se v nás zlomí pocit, že pod stromečkem musí být mnoho drahých dárečků. A po pravdě řečeno, nejnovější televize s plochou obrazovkou, nemusí přinést to, po čem podvědomě každý touží a po čem sní.

Tak jako je naším symbolem vánoc ozdobený stromeček a pod ním dárečky. Na stole svíčka a ozdobené mísy s ovocem. Tácky s cukrovím a .. ano, také to nejdůležitější co si můžeme přát, pohoda, zdraví a štěstí.

Prostě, snažte si dopřát více toho vánočního štěstíčka. Trochu slevte z úklidu a cukroví pečte jen pro radost a rozdávejte úsměvy.

Přejeme vám, ať pod stromečkem, kromě dárků naleznete i štěstí.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /12/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz