Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I
Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I
Informace
Napiš nám
Vánoce nejsou o věcech přízemních.

I pro mě znamenají vánoční svátky pár dnů volna od všedních každodenních starostí. Zvědavost z dárků pod stromečkem se vždy objeví s několikadenním předstihem a nezáleží na tom kolik vám je let, vracíme se zase krůčky do dětství. Vánoční cukroví nám dovolí popustit uzdu sladké smyslnosti, těch pár kousků nikomu neublíží. Nutno si vychutnat vánoce se všemi jejich specifickými znaky a mlsání k tomu určitě patří. Kdo umí totiž mlsat s mírou, nemusí se bát po Vánocích nahlédnout do zrcadla, ne žádné faldíky nebudou přebývat. Strojení vánočního stromečku, které se u nás traduje až na ranní čas Štědrého Dne je pro mě velmi důležitým gestem, společně se zapnutou televizní obrazovkou plnou pohádek. Zdobením stromečku pro mě totiž znamená začátek Štědrého Dne.

Přesto věřím, že vánoce pro mě budou ještě o něco bohatšími. Bohatšími v tom smyslu, že jsem po dlouhé době pochopila pravou poetiku vánoc. Nezáleží na tom, jestli váš byt, bude bez chybičky vypucován, nezáleží ani na tom kolik druhů cukroví bude na stole, jestli dostanu dárky, které si v koutu srdce přeji a jestli nedojde k nějakému tomu vánočnímu nedostatku. Důležité je být se svými blízkými, na kterých mi opravdu záleží. Cítit náklonnost a lásku i z jejich strany.

Těším se na ten klid. Klid, kdy si s velmi blízkým člověkem sednu nad šálkem kávy podívám se mu do očí a řeknu, že jsem ráda, že je se mnou. Jeho upřímnost v srdci, jeho úsměv ve tváři a přátelský hovor mi bude tím nejhezčím dárečkem pod stromečkem.

Na vánoce by nikdo neměl být sám. Vánoce jsou svátky lásky, klidu a míru. Navštivte své blízké a dejte jim vědět, že vám na nich záleží. Možná, že je to jediné na co opravdu z celého srdce čekají.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz