Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Makrela
Makrela
Informace
Napiš nám
Provětrejte si šatník na léto.

Nemám co na sebe. Tuto větu muži neradi od svých žen slyší. Důvody jsou dva. Ten první je předtucha velkých, finančních výdajů, protože žena jistě vyrazí na nákupy ve snaze obohatit svůj šatník o nejnovější letní hity. Druhým důvodem je představa obcházení nekonečného množství obchodů, supermarketů i zapadlých krámků, kde si ženy rádi vybírají oblečení, místo sledování fotbalového utkání a popíjení piva u televize.

Ženy počátkem jara začínají provětrávat svůj šatník. Jaro je časem změn a to i časem změn v módě. Konečně můžeme odhodit tlusté svetry i dlouhé kalhoty a poodhalit tak něco ze svých ženských vnadů. Aby byl však dojem co nejúchvatnější, musí také tomu odpovídat naše oblečení. Co bylo moderní loni, nemusí být nutně šlágrem i tento rok. Pojďte tedy s námi obohatit svůj šatník o nové modely.

Co se bude letos v létě nosit? In jsou krátké sukně. Éra minisukní se zase vrací. Pokud si můžete ke své postavě minisukni alespoň trochu dovolit, neváhejte a kupte si nějaký nový kousek. Letos se bude poodhalovat více a muži si vlastně také přijdou na své…

K minisukni se budou nosit elastická trička nebo halenky s krátkým rukávem. Moderní jsou veselé barvy jako je modrá, červená, růžová. Mládí vpřed. Nebojte se nosit odvážnější modely, které budou odhalovat ramena. Květinové vzory jsou také vítány.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 21 /05/ 2003.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz