Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Je sen realita, nebo jen hra našeho podvědomí ?
Je sen realita, nebo jen hra našeho podvědomí ?
Informace
Napiš nám
Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II

Na trhu je mnoho krémů na odstraňování celulitidy, ty jsou zároveň označeny i jako krémy zeštíhlující. Většina z nich obsahuje například látky z chaluhy /mořská řasa/, extrakty z papáji nebo ananasu a také břečťanové listí. Všechny tyto látky mají společnou jednu vlastnost, umí částečně nabourávat tukové buňky. Výrobce často na svých výrobcích neuvádí jednu důležitou věc. Tyto krémy slouží pouze jako berlička při našem úsilí. Rozhodně s nimi neshodíte 10kg a ani se zcela nezbavíte celulitidy. Tak lehké to zase není. Ale po pravdě, určitě bychom si to přály. Pomáhají pouze jako doplněk při redukci hmotnosti a při aktivním pohybu. Při aplikaci těchto přípravků je dobré nejdříve postižená místa prokrvit aby extrakty mohly lépe pronikat do kůže, následně po aplikaci udržujte tato místa v teple, čímž je dosažen lepší efekt výsledku. Ale rozhodně mohu doporučit, tak jako u všech přípravků, neváhejte si přečíst návod na obalu.

Krémy pro zjevný efekt je potřeba používat dlouhodobě. Výrobci doporučují ranní a večerní aplikaci.

Může se Vám stát, že si nebudete vědět rady, jestli ti nevzhledné hrbolky na Vašem těle jsou opravdu celulitida. Nezbývá pak, než vyhledat radu odborníka – nejlépe kožního lékaře, který Vám s určitostí zodpoví tuto otázku. Je možné, že si celulitidu spletete např. se striemi, které jsou horším problémem, protože je lze pouze částečně zesvětlit nikoliv odstranit. To je již kosmeticky nenavratitelný problém, alespoň prozatím, i když některé kosmetické firmy se snaží tyto problémy odstranit pomocí laseru. Strie se mohou objevit i u velmi mladých dívek v období puberty, nejen u žen po těhotenství, kde je to všeobecně známo. Po těhotenství, tyto strie vznikají ženám na místech, kde byla kůže vystavena velkému tlaku nabírání hmotnosti v období těhotenství a následnému smršťování po něm. U dívek v pubertálním věku může dojít k vzniku strií – pajizévek jak se také označují v důsledku rychlé změny hmotnosti /rychlý nárůst nebo ztráta na váze /, ale také v případě neopatrné sportovní činnosti u jedinců, kteří mají pro toto postižení předpoklady. Kdy se napínaná kůže nestíhá přizpůsobit a není tedy tolik elastická.

Dobrá prevence je používání tělových mlék i jiných přípravků na zvlhčování pokožky, aby nedocházelo k jejímu přesušování. Samotná kvalita pokožky je totiž neovlivnitelná a je dána genetickými faktory, ale péči o ní lze následky velmi zmírnit, či oddálit.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II   Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II 
 Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.   Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I. 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz