Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Loro park na ostrově Teneriffe – atrakce nejen pro děti.
Loro park na ostrově Teneriffe – atrakce nejen pro děti.
Informace
Napiš nám
Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.

Problémem celulitidy trpí dnes, snad každá druhá žena. Hlavně ve zralém věku je to jev velmi častý. Pomerančová kůže- jak je s oblibou nazývaná tato vada na kráse, není ale zcela neřešitelným problémem. Pomerančová kůže, tento název příznačně označuje vzhled kožního problému. Na nejrůznějších místech, nejčastěji jsou to stehna, hýždě, boky a břicho se objevuje hrbolkovatá kůže, podobná slupce pomeranče a stejně tak mírně naoranžovělá, od toho má ten název.

Jestliže patříte k řadě takto postižených žen, nemusíte házet flintu do žita. Celulitida je léčitelný jev a nemusíte kvůli ní zrovna pod skalpel plastického chirurga.

Celulitida se objevuje nejčastěji z důvodu zadržování vody a nadmíry tukových buněk na inkriminovaných místech. O celulitidě platí, jako u jiných problému, že lepší než již vzniklý problém řešit, je celulitidě již v mládí předcházet, aby se v pozdějších letech vůbec neobjevila.

Již velmi mladé dívky mohou vyrazit do boje, dobrou životosprávou a dostatkem aktivního pohybu.

U žen, kterým se celulitida již objevila, nezbývá začít jí nemilosrdně čelit. Doporučuje se pít 2-3 litry tekutin denně, čímž se zabrání usazování vody a zároveň dochází k lepší detoxikaci organismu. Zabráníte tak hromadění vody v těle, a tím možným otokům. Množství usazeného tuku v postižených částech těla můžeme zničit dietou, ve které upřednostníme ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo. Naopak se vyvarujeme všemu tučnému a sladkému.

To samo o sobě však nestačí, je zapotřebí zařadit také aktivní pohyb ve formě posilovací nebo aerobní činnosti. Pravidelná návštěva posilovny nebo jiného zařízení pro sportovní vyžití je poloviční cestou k úspěchu, tedy pokud tam budete i cvičit..

Velmi se osvědčilo také otužování. Omývání postižených míst střídavě teplou a studenou vodou, čímž dochází k prokrvování. Při kartáčování těla např. lufovou žínkou můžeme také účinně odstraňovat zadrženou vodu a prokrvit pokožku.

Na trhu je mnoho krémů na odstraňování celulitidy- ty jsou zároveň označovány jako krémy zeštíhlující. O těch si povíme v dalším článku.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II   Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II 
 Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.   Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I. 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz