Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Tuk - náš přítel, nebo nepřítel ?
Tuk - náš přítel, nebo nepřítel ?
Informace
Napiš nám
Vše se točí kolem mužských.

Je Vám přes třicet  a jste jednou z těch žen, která každý den počítá pečlivě kalorickou hodnotu potravin, než pozře jediné soustečko? Nebo snad dokonce ještě navíc zjišťujete množství sacharidů a tuků v té které potravině? Cvičíte o sto šest, aby jste se vešla do kalhot velikosti S? Uděláte denně stovky zklapovaček ve snaze mít ploché bříško a moci si tak dovolit ten nejodvážnější sexy model šatů na světě? Samozřejmě takový , který více ukazuje než zahaluje. Zkrátka snažíte se spíše více a více mládnout než se smířit s přibývajícími roky. Chcete zastavit čas nebo alespoň pozastavit na určitém čísle věku?

Pokud jste odpověděla alespoň ve třech případech ano, pak věřte, že nejste vyšinutá  ani jste  na stará kolena nezmagořila. Chytila jste jenom druhý dech.Zjistila jste totiž že čas nezastavitelně běží , první vrásky se hlásí o slovo, každé sousto navíc se nemilosrdně uloží v podobě tukového polštáře a celulitida se probudila k životu. Někdo by možná mávl rukou, řekl si, tak ať ve svém věku mám už právo být nedokonalá... Ale , je tu jedno velké ale a jedno velké proč nezavírat oči a nenechat se vláčet smířena "krutou " skutečností. Muži jsou takovou kličkou, která nás vždycky natočí jako flašinetář svou klikou u flašinetu, jsou pro nás motorem, který se nahodí v autě a auto zase uhání po silnici. Muže musel Bůh stvořit pro nás ženy, abychom byly nuceny o sebe neustále pečovat, nezlenošily a co víc abychom nezošklivěly.

Je to už na tom světě tak zařízené, jakmile začne žena o sebe více dbát, hledej za tím na 90,99% muže. Když se nad tím tak zamyslím, tak muži si od nás ani takovou oběť nezaslouží. My se můžeme přetrhnout, abychom byly sexy, hlídáme si ručičku na váze jako ostříž a oni si toho ani nevšimnou, ba co víc, často si všimnou, že není teplá večeře, že v obýváku není vyluxováno, všimnou si, že večer jde napínavé sportovní utkání /mimochodem napínavé pro muže/, zaregistrují zcela pohotově, že si soused pořídil nový mercedes a zcela přesně popíšou co bylo ve večerních zprávách. Ale nového účesu, který Vás stál 400 korun českých, ani nových bokovek, které Vás nestály jen nekřesťansky vysokou sumu, ale také moře potu při cvičení  pro dosažení plochého břicha, bez kterého bokovky nejsou těmi pravými bokovkami, to je mu jedno. A když si dovolíte na tuto "drobnou " změnu upozornit, zcela bez známky jakéhokoliv signálu vnímání prohodí slůvku jo, hezké nebo jo dobré. A tím to končí. Milé dámy, muži jsou zkrátka pouze muži, takže co bychom více od nich chtěly...

Nelze házet opačné pohlaví do jednoho pytle, takže aby se pánové neurazili, musím konstatovat, že světlé výjimky se mezi nimi také najdou. Je jich málo a jsou téměř na pokraji vyhynutí, ale i tací ještě existují. Když takového muže naleznete, držte se ho jako klíště, přisajte se  a nepouštějte se, i kdyby se kolem dělo já nevím co, protože druhá příležitost se Vám již určitě nenaskytne. A jak se takový ideál všech žen pozná??

Charakteristické znaky ideálního muže:

Nesleduje sportovní zápas v televizi a raději s vámi debatuje o poslední módě

Nejde večer do hospody, ale  otevře láhev červeného, kterou s Vámi při sledování Vašeho oblíbeného televizního pořadu popíjí.

Nepře se o politice a nenadává na zkaženost politického prostředí.

Má pochopení o Vaše starosti s udržením štíhlé postavy, všemožně radí a snaží se Vám ve snaze zhubnout pomoci.

Opakuje Vám často, že jste sexy a říká Vám  věci, které se mu na Vás líbí /opak takového muže umí jen zkritizovat a nic nepochválí/.

Přinese Vám dárek nebo koupí květinu jen tak pro radost, aniž by jste musela mít svátek, narozeniny nebo se jednalo o jiný významný den.

Nevyžaduje od Vás teplé večeře a dokáže si lehčí jídlo uklohnit sám, aniž by tuto činnost doprovázel nejapnými poznámkami o neschopnosti na Vaši osobu.

Je ochoten si s Vámi číst dámské časopisy a taktně Vám nabídnout ke čtení zase své.

Nenadává na Vaši matku ani otce.

Neobvinuje Vás, že utrácíte za zbytečnosti.

Nechá Vás vybrat dovolenou, kterou bez mrknutí oka zaplatí.

Dává Vám najevo svůj sexuální zájem a svádí vášnivým způsobem.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 23 /07/ 2003.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz