Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Anastasia D.
Nové články dále
Jak „spalovače tuku“ fungují
Jak „spalovače tuku“ fungují
Informace
Napiš nám
Požírače tuků, klam nebo skutečnost?

Objevila se reklama, která nabízí jako součást redukčních diet složku, která dokáže požírat tuky ze snědené potravy. Je to další lákadlo na peníze nebo se toto tvrzení opírá o vědecky podložené aspekty. Tento přípravek není zase takovou novinkou na našem trhu. Pod názvem Chitosan se prodával již dříve, ale nebyl medializován a většině veřejnosti byl neznámý. Chitosan se většinou nabízí jako součást redukčních diet, nejčastěji ve formě koktejlů, v menší míře jako tobolky.

Samotný přípravek Chitosan je založen na vázání molekul tuku, čímž dokáže odbourat tuk ze snědené stravy ještě ve chvíli, než tělo dokáže tuk využít nebo uložit ve formě tuku tělesného, který nás potom trápí v podobě nevzhledných špíčků na našem těle. Součástí výrobku je látka získávaná z těl mořských korýšů a velmi dobře čištěna. Chitosan funguje jako magnet, který přitáhne tuky a ty jsou pak vyloučeny z těla ve formě stolice jako odpadní látka.

Možná začínáte jásat, že jste konečně přišli nato jak vyzrát na své tukové polštářky a rychle zaručeně zhubnout. V tom však efekt přípravku nespočívá. Výrobek dokáže pouze navázat určité, omezené množství tuků a ty vyloučit z požité stravy. Již uloženého tuku Vás však zaručeně nezbaví, takže Vaše tukové buňky si budou pomlaskávat dál.

Opět stejně jako carnitargin, o kterém jsem se zmiňovala v jiném článku na našem webu, konkrétně v rubrice posilovny je Chitosan pouze určitou berličkou v našem boji s nadváhou. Hodí se tehdy, pokud si chceme ve svých stravovacích návycích trošičku zahřešit. V žádném případě, ale nepodléhejte dojmu, že s Chitosanem můžete jíst cokoliv a v neomezeném množství. Zázraky se nedějí. Tento doplněk na přírodní bázi dokáže navázat pouze určitý násobkem své hmotnosti tuků. Jeho odbourávání tuků je tedy omezeno. V případě, že se přecpete nezdravými, tučnými potravinami, Chitosan část tuků z těla odvede, dle násobku své hmotnosti, ale zbývající množství se Vám usadí v těle na těch nejméně potřebných místech.

Možná si říkáte, že si tedy vezmete takové množství přípravku, kolik sníte tučné potravy. To, ale nelze, protože dle lékařského hlediska je doporučené dávkování dvakrát až třikrát denně a to pouze max. 2 tablety.

Nepropadejte panice! Raději se zamyslete jak svůj život změnit, aby se Vás problematika nadváhy netýkala. Prostě bez cvičení a správného, racionálního stravování to nepůjde. Možná v budoucnosti vědci přijdou na výrobek, který bude převratným vynálezem v oblasti dietologie. Ale uznejte sami, proč se ochuzovat o radost z pohybu a o pocit, že můžeme sami pro své tělo a zdraví něco udělat. Pěkná postava není zdarma, většina lidí se musí o krásu svého těla aktivně přičinit.

Při bližším zkoumání výrobku Chitosan a výrobku Carnitargin odhalíte, že tyto dva výrobky se mohou vzájemně velmi dobře doplňovat. Carnitargin Vám pomůže shazovat nadbytečná kila při aktivním pohybu nebo posilování ve fitness centru a Chitosan Vám zase dovolí obalamutit Vaše chuťové buňky při touze na tučné sladkosti a jiné tukové bomby.

Musí být pro Vás přítelem ne prostředkem, na který se upnete jako na spásnou pomoc při redukci. Jsou chvíle, kdy se opravdu špatně odolává různým lákadlům v podobě moučníků, tučnějších sýrů apod. Je to hlavně na oslavách, večírcích nebo v pěkné restauraci s přáteli. Zde můžeme využít pomocnou ruku Chitosanu, který nám pomůže jednou za čas uchránit následků z bujarého mlsání.

Nutno podotknout, že tento přípravek odvádí z těla všechny druhy tuků, tedy i ty pro tělo potřebné a životně důležité, obsažené např. v rybách nebo semínkách. Je tedy nutno neužívat tento přípravek před konzumací těchto potravin, abychom se neochuzovali o důležité přínosné látky.

Všeho s mírou, proto nikdy nepřekračujte uvedené množství, naopak se snažte takové látky používat co nejméně. Dokážete si tím, že vy své tělo dokonale znáte, víte co mu svědčí a umíte se o něj co nejlépe postarat, aby kvetlo do krásy.

Správná, racionální výživa a dostatek aktivního pohybu nahradí všechny „zázračné přípravky!“

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz