Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Cindy Elsliger
Nové články dále
Dítě a kapesné.
Dítě a kapesné.
Informace
Napiš nám
Buďte sexy i pod stromečkem!!

Víte co by mu udělalo radost, nebo co si vůbec přeje? Myslím si, že pokud Vám na něm opravdu záleží a milujete ho, nebude potřeba drahých dárků, ale jen pár maličkostí, okořeněných sexem. Možná máte chuť oplatit mu stejnou mincí, prostě koupit mu nějaký sexy obleček a ještě se dožadovat, ať si ho před stromečkem oblékne a poskakuje kolem dokola jak králíček azurit. Případě by jste mu ho obvázala mašličkou a dělala velmi překvapenou copak to je roztomilého pod stromečkem ( to pokud nemá pro vás rajcovní rozměry..) Případně při rozvazování mašličky ji trochu více stáhla ( ať z toho také něco má.. že..) a potom se slovy, že tohle stejně nerozváže ani Ferda mravenec šáhla po nůžkách.. Ještě můžete dodat, že to jen odstříhnete a myslím, že v každém muži pořádně hrkne. Tedy musela by jste ho trochu přidržet, aby neodhopkal jako správný králíček azurit a nezamkl se v koupelně a nevolal jak zběsilý o pomoc.. Ale všeho moc škodí.. Přeci nechcete aby měl váš miláček trauma z vánočních svátků.

Takže pokud ho chcete trochu naladit, oblékněte si provokující spodní prádélko. Pokud to vyloženě neodmítá a není prudérní stařík tak s ním podvazky jistě k večeru něco udělají.. Jenom nesmíte zapomenout na to, že tento den je něčím výjimečný od dětství dostáváme i dáváme různé dárečky a těšíme se jakou udělají ostatním radost. Ochutnáváme cukroví a oddáváme se pocitu štěstí pohody i klidu.

A proto by stejně měl vypadat i vánoční sex.. Musí být něčím výjimečný, pokud víte o jeho či svých přáních, které si v sexu odpíráte a přitom vás oba vzrušují.. splňte si je.

A pokud máte děti, tak nezapomeňte, že i ony musejí jít večer spát a tak ho i u stromečku můžete bezostyšně vzrušovat, nechte ho při vhodné příležitosti, ať se přesvědčí že jste krásná sexy žena a že jste jen jeho.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz