Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Anastasia D.
Nové články dále
Opravdu nepotřebujeme tolik vepřového masa.
Opravdu nepotřebujeme tolik vepřového masa.
Informace
Napiš nám
Jak být při sportu sexy a nepřehnat to?

Možná chcete zapůsobit na nějakého muže ve svém okolí, ale jak na to ? Je třeba si hlavně uvědomit, že je mnoho věcí, kterými můžete muže na sebe upozornit, ale je jich také mnoho, kterými můžete vše pokazit.

Musíte si hlavně připomenout, že vás může vidět více lidí a jistě nechcete působit jako podbízivá. Proto vše volte dle konkrétní situace a druhu sportu. Ale také podle toho, zda počítáte, že budete během sportování i po něm spolu o samotě, nebo v hloučku přátel.

 

Rozhodně si neberte do posilovny drahé krajkové prádlo, pokud si jej míníte nechat pod sportovním oblečením. Ale můžete si jej klidně vzít až se po sportování osprchujete a půjdete domů. Snažte se dbát pravidla, že na sportování je prádlo sportovní. Mělo by být s podílem vláken Lycra, může obsahovat Suplex, či bavlnu.

 

U venkovních sportů je vše jednodušší v tom, že přeci jen je více možností jak být o samotě. Přesto provokativní oblečení i spodní prádlo je lépe si vzít po sportování, zvláště pokud předpokládáte, že se budete sportu věnovat naplno.

 

Snažte se při sportování vypadat hezky a svůdně, což můžete docílit kvalitním sportovním prádlem a spodní prádlo si vezmete takové, v kterém se cítíte dobře i při sportu.

 

Nemyslete si, že na muže nepůsobí sportovní oblečení, i ve sportovním oblečení můžete vypadat sexy a nemusíte mít zrovna podvazky.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 28 /09/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz