Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Cestování » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Co je pro vás motivací? Proč cvičit?
Co je pro vás motivací? Proč cvičit?
Informace
Napiš nám
Zvířátka nejen pro děti, aneb ZOO - díl II

Dále si něco málo povíme o ostatním, co je možné vidět v této kouzelné ZOO. Další specialitka této zoologické zahrady - návštěvníci se mohou kochat subtropickou nebo tropickou atmosférou ptačího zvířectva a rostlinstva. Pravděpodobným cílem zahrady bylo co nejvíce přiblížit tato přírodní pásma i nám. Osobně si myslím, že se jim to podařilo, výsledný dojem je více než působivý. V tomto oddělení můžete také, pokud budete mít štěstí, narazit na právě vylíhnutá mláďata ptáků o která se zde v líhni starají.

Kdo z Vás má slabost pro napětí a rád trošku toho děsivého vzrušení nechť navštíví noční zvířata. Přinejmenším se pobaví, když zahalen tmou bude bystřit svůj zrak a snažit se prohlédnout do skleněných vitrín skrývajících zvířátka, která aktivně žijí během noci.

Snad nejvíce žádaná je tato zahrada pro své Safari. Návštěvníci v polootevřených autobusech /chybí zde skleněná okna/ projíždí několik kilometrů areálem, kde jsou volně vypuštěná zvířata. Můžete spatřit volně se pasoucí druhy antilop, buvolů, zeber apod. A to už je přeci zážitek. Ani nemusíte marně toužit po návštěvě afrického safari, tato zoo vám nabízí vše- a splní i ty přání, která se vám jinak mohou zdát téměř nedosažitelná.

Takže vzhůru na zvířátka, máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá..

A vy nám třeba můžete napsat, která ZOO je pro vás nejhezčí, pokud opomeneme volnou přírodu.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz