Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » O sportu i cvičení » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Proč jsou lidé z jižních zemí hubenější?
Proč jsou lidé z jižních zemí hubenější?
Informace
Napiš nám
Břicho, stehna, zadek- prostě hrůza!!!

Pohled do zrcadla je pro mě zdrcujícím zážitkem. Tlustá stehna, zadek jak meloun a břicho , inu jako nafukovací míček. Taková a podobná slova každý den vyslovují ženy při pohledu na svou postavu do zrcadla. Když je nevyslovují nahlas, alespoň si to myslí.

Na všechna tato problematická místa existují různé fígle jak na špeky vyzrát. Musíte jenom umět skloubit zdravou výživu s těmi správnými cviky. Jedno s druhým souvisí, právě proto jde i ruku v ruce strava s pohybem. Ani jeden tento prvek nemá bez druhého na změnu tělesných proporcí tak „ zázračné účinky“, jako když se spárují dohromady.

Určitě si říkáte, že už jste na svá tlustá stehna nebo nevzhledný břich zkusila co šlo. Ale nikdy jste se určitě nezamyslela, proč výsledek nebyl takový jaký jste si vysnila. Někde se musela stát chyba. Něco jste musela udělat špatně. Mohla to být třeba jen vaše netrpělivost, protože je nutno si uvědomit, že vzhled těla nelze změnit ze dne na den. Všechno chce svůj čas, aby výsledek stál zato.

Naučit se rozumět svému tělu není vůbec jednoduchá záležitost. Znamená to experimentovat s různými cviky, ale také typem stravy. Na jednoho zabírá jedna kombinace, ale nemusí platit na někoho jiného. Z tohoto důvodu je ideální nechat si sestavit tréninkový plán i jídelníček přímo na míru. Na míru je široký pojem, znamená to však pouze přizpůsobit své pohybové aktivity i stravovací návyky takovým způsobem, aby vycházely z našich vrozených dispozic a tělesné konstituce.

Mějte totiž na paměti, že svaly ovlivnit můžete. Dokonce lze i ovlivnit množství tělesného tuku, ale kostru tu už nezměníte. A jedni mají kosti těžké jiní lehké. Rozhodně pak není vhodné snažit se změnit kosterní konstrukci odvápněním kostí.

Klient, který si nechává sestavovat cvičební a stravovací plán musí projít zkoumáním své postavy i psychického „já“, jen tak může být sestavený plán efektivní a žádoucí.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 12 /01/ 2003.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz