Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sportovní doplňky » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Život bez mobilu ?
Život bez mobilu ?
Informace
Napiš nám
Jak „spalovače tuku“ fungují

Spalovače, které jsou testované zdravotnickou komorou a tudíž lékařsky podložené a pro zdravé jedince zdraví neškodné lze koupit přímo u výrobce, nebo také v některých lékárnách.

Jako spalovač nejčastěji fungují některé z těchto složek: CARNITIN / pozor pouze L forma, která je neškodná a u nás povolená/, Garcinia Cambogia, GUARANA a kofein. SPALOVAČE fungují jako lipotropní látky. Zvyšují nepatrně tělesnou teplotu čímž urychlují uvolňování tuků do mitochondrií buněk, kde je lze snáze využít ve formě energie ke spálení a tím k vyloučení z těla. Nutno však tuto energii využít aktivním pohybem. Těm hodně zavalitým, postačí třeba jen svižnější procházka, ale pokud chceme zhubnout a nejsme zrovna nadměrně obézní je potřeba se pohybovat více, nejlépe v aerobním pásmu. Tedy vykonávat činnost, při které se nám zvyšuje tepová frekvence jako je jízda na kole, běh, veslování na trenažéru, aerobik nebo jízdu na stacionárním kole.

SPALOVAČE tuku by se měli používat dle přiloženého návodu a zároveň by se jim měly vyvarovat lidé s nemocí srdce, vysokým krevním tlakem a psychicky labilní jedinci. Rozhodně je potřeba návod nepodceňovat a zbytečně nebrat větší dávku než je doporučeno. Obecně lze doporučit vzít si první dávku vždy menší Nejlepší je použít spalovač hned ráno a zašlapat si tak hodinku na kole. Sice budete jako když vás zmlátí, ale pokud to zkusíte o volném dni nebo o víkendu zjistíte, že účinek je rozhodně vyšší. Je to dáno tím, že tělo na lačno začne spalovat tuky dříve samo o sobě, natož když mu ještě pomůžeme…

Další nezanedbatelnou výhodou spalovačů je jejich kladná vlastnost, že snižují HDL cholesterol. Tedy ten špatný cholesterol, který našemu tělu škodí.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Jak používat spalovače tuku.   Jak používat spalovače tuku. 
 Jak „spalovače tuku“ fungují   Jak „spalovače tuku“ fungují 
 Jsou spalovače tuku jen podvodem ?   Jsou spalovače tuku jen podvodem ? 
 Klady i zápory L-carnitinu.   Klady i zápory L-carnitinu. 
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Cindy Elsliger
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz